loader image

Drone Online

Filmowanie uroczystości

Filmowanie wydarzeń masowych

Nagrania reklamowe, teledyski

Dokumentacja nieruchomości

Inspekcje infrastruktury

Inspekcje terenowe

Filmowanie uroczystości

W Twoim życiu są wydarzenia, które chcesz pamiętać. Takie, które powinny zostać z Tobą na zawsze. Śluby, wesela, urodziny, spotkania rodzinne, zloty absolwentów, otwarcia firm i ich filii. Chcesz je nagrać by móc do nich wracać, ale jeszcze bardziej chcesz w nich uczestniczyć.

Dlatego powierzasz filmowanie specjalistom wyposażonym w najlepszy dostępny sprzęt. Dziś są nim drony, dzięki którym można filmować z dowolnej perspektywy bez konieczności przeszkadzania uczestnikom Twoich wydarzeń.

Nagramy dla Ciebie każdą uroczystość.

Nagrania reklamowe, teledyski

Widok z dobrze prowadzonego drona oprócz całej swej użyteczności może być po prostu piękny. Nagrany przelot nad parkiem krajobrazowym lub jeziorem z pewnością skłoni oglądających by przyjechać i zobaczyć cuda natury na własne oczy.

Zwiedzanie aquaparku czy parku tematycznego okiem drona może być atrakcją samą w sobie, podobnie jak obejrzenie przelotu przez bunkier czy nieukończony budynek. Swobodny lot dronem można wykorzystać na tak wiele sposobów, że zdajemy się na Twoją kreatywność, oferując jednocześnie nasze profesjonalne usługi.

Filmowanie wydarzeń masowych

Szanowni Państwo, prosimy schować telefony. Pan, tam z tyłu, z tabletem – nie będzie go Pan potrzebował. Jesteśmy na koncercie, a Wy jedynie zasłaniacie tym za Wami i świecicie im po oczach. Jeśli chcecie mieć pamiątkę z tego zaje…cudownego wydarzenia, nagranie będzie dostępne na naszej stronie. Jak Państwo widzą filmujemy z profesjonalnych dronów, mamy doskonałą pozycję obserwacyjną i bez problemu znajdą Państwo siebie na filmie dzięki aplikacji, którą mogą Państwo pobrać na podstawie biletu. Dziękujemy i bawcie się dobrze!

Jesteśmy specjalistami od filmowania wydarzeń masowych za pomocą dronów. Sposób już teraz jest znacznie skuteczniejszy i tańszy niż stosowanie kamery na wysięgniku, a ponadto pozwala zrobić ujęcia niemożliwe do wykonania z ziemi. Zrobimy to dla Ciebie.

Dokumentacja nieruchomości

Jest taki samotny dom. Na działce nieogrodzonej, a zarośniętej drzewami i krzewami. Z dachem o powierzchni 150 m² i kominem, którego od dawna nikt nie sprawdzał. Z oknami i tynkami, które trudno z dołu dojrzeć. Czy masz zatem go kupić? Decyzja należy do Ciebie, ale pomożemy Ci wykonując rzetelną dokumentację fotograficzną.

Dzięki precyzyjnym dronom możemy dokonać szczegółowych oględzin nieruchomości z powietrza. Dostrzeżemy nawet niewielkie ubytki w strukturze dachu, uszkodzenia rynien czy balkonów. Damy Ci coś znacznie więcej niż suche informacje – nakręcimy film, który pozwoli Ci obejrzeć całą nieruchomość, wirtualnie przejść się po niej i zajrzeć w każdy kąt bez konieczności jej rzeczywistego odwiedzania.

Dla Ciebie to ogromna oszczędność czasu jeśli kupujesz i unikalna reklama gdy sprzedajesz. Wybierz dokumentację nieruchomości za pomocą dronów i zobacz oszałamiający efekt.

Inspekcje infrastuktury

Przecież gołym okiem widać, że jest zerwane! Wymienić trzeba i basta!

W sumie racja. Bardzo wiele usterek infrastruktury można po prostu zobaczyć, trze jednak patrzeć z odpowiedniej perspektywy. Kierując profesjonalnymi dronami możemy przyjrzeć się uszkodzeniom dachu hali magazynowej, trakcji kolejowej, dźwigu budowlanego czy sieci energetycznej.

Wykorzystujemy też zaawansowane urządzenia do pomiaru ciśnienia, temperatury, składu chemicznego oraz kamery termowizyjne i noktowizory, a wszystko to bez narażania człowieka, który musiałby wspiąć się na dużą wysokość.
Ściśle współpracujemy z fachowcami i mamy doświadczenie w zaawansowanych inspekcjach infrastrukturalnych. Pracujemy nie tylko na wysokościach, ale też każdym miejscu, które mogłoby być niebezpieczne dla pracownika i w którym jest choć odrobina miejsca by latać.

Inspekcje terenowe

Co może wywnioskować profesjonalista ze zdjęcia lotniczego? Dużo, nawet bardzo dużo. O strukturze lasu, o uprawach, o zagrożeniu powodzią, albo lawiną, o sytuacji po wichurze, albo ulewie. My oczywiście nie jesteśmy specjalistami od ochrony przyrody czy geodezji i sami nie wysnujemy właściwych wniosków.

Dostarczymy jednak doskonałej jakości dokumentację. Zdjęcia i nagrania które zrobiliśmy, także wykonane z pomocą kamer termowizyjnych i innych urządzeń pomiarowych, wielokrotnie umożliwiły podjęcie trafnych decyzji.
Potrafimy też biegle współpracować ze specjalistami w terenie i na bieżąco przesyłać im potrzebne informacje. Jesteśmy szybcy, precyzyjni i pomagamy w najbardziej nawet skomplikowanych akcjach terenowych. Sprawdź nas.

W czym możemy ci pomóc?